prisliste komplet 2020 - Side 56



Vi glæder os til at tale med dig...
Lars Foss Rosenstand
Tage Madsen
CEO / Owner
Sales Executive, WETROK
lars@locon.dk
tage@locon.dk
Tlf: 76 340 340
Tlf: 23 623 570
Kurt Højgaard Madsen
Claus Rasmussen
Sales Executive, Jylland / Fyn
Sales Executive, Sjælland
Tlf: 23 233 570
Tlf: 40 250 160
Linda Grøn Larsen
Flemming Foss Rosenstand
kurt@locon.dk
claus@locon.dk
Lager– og ekspedition
Salgsdirektør. Export Sales. Chairman
ordre@locon.dk
flemming@locon.dk
Tlf: 76 340 340
Tlf: 40 323 967
Joan Brink
Find vej til dine rengøringsartikler
Bogholderi
mail@locon.dk
Tlf: 76 340 340
BoxIt
Charlotte-Bruun Mortensen
Marketing/Handelselev
Terminalen
Scandic
charlotte@locon.dk
Tlf: 76 340 340
Afkørsel 63
Bramdrupdam
LOCON ApS - Kokholm 4C - DK-6000 Kolding - Tel. +45 76 340 340
www.locon.dk - mail@locon.dk
Telefontider: mandag-torsdag 8.00-16.00 og fredag 8.00-15.30
Åbningstider butik: mandag - fredag 8.00-15.00

Paperturn



Powered by


Fuld skærm Klik for at læse
Paperturn bladre katalog system
Søg
Oversigt
Download som PDF
Udskriv
Indkøbskurv
Fuld skærm
Afslut fuld skærm