Februar 2018 - Side 5



Afdennavn
Mødedato
Mødelokale
Sidste frist for
forslag
16
Ørstedsgade - Bygtoften
Tirsdag den 10. april, kl. 17
Mødelokale 1, Bygtoften
27. marts
18
Ryttervænget 2-36
Onsdag den 2. maj, kl. 19
Mødelokale 1, Bygtoften
18. april
20
Vølundsparken
Onsdag den 18. april, kl. 19
Aksen, Hvedemarken 1
4. april
21
Rådmandsløkken2A-24F
Onsdag den 18. april, kl. 17
Mødelokale 2, Bygtoften
4. april
22
Rojum, Hvede- Kløvermarken
Torsdag den 19. april, kl. 18
Aksen, Hvedemarken 1
5. april
24
Søstjernevej m.v.
Torsdag den 12. april, kl. 19
Beboerhuset, Ringbakken 6
28. marts
27
Primulavej1A-15G
Torsdag den 3. maj, kl. 19
Mødelokale 1, Bygtoften
19. april
30
Stenbjergparken 1-10
Torsdag den 26. april, kl. 19
Multihuset Ulkebøl, Torvet 15
12. april
33
Jørgensgård/Tandsbjerg
Onsdag den 25. april, kl. 19
Ulkebøl Forsamlingshus
11. april
35
Nørager 1-10
Mandag den 16. april, kl. 19 Kroager, Nørager 1 D
2. april
36
Skovvej - Sundsvallgade
Torsdag den 12. april, kl. 17
Mødelokale 1, Bygtoften
28. marts
37
Hjortevej 31-147
Mandag den 9. april, kl. 19
Ulkebøl Forsamlingshus
26. marts
38
Hjortevej 92-170
Mandag den 9. april, kl. 17
Ulkebøl Forsamlingshus
26. marts
39
Lyshøj
Mandag den 16. april, kl. 17 Mødelokale 2, Bygtoften
2. april
40
Dannevirkevej 1-10
Onsdag den 18. april, kl. 17
Mødelokale 1, Bygtoften
4. april
41
Rendsborgvej 1-8C
Onsdag den 18. april, kl. 19
Klubhuset Dybbøl, Hørtoftvej 19 B
4. april
43
Ungdomsboligerne
Rebslagergården og Kærbo
Torsdag den 12. april, kl. 19
Mødelokale v/udlejningen, Bygtoften
28. marts
44
Ældreboligerne
Jørgenshøj-Stenhøj og Tandshøj
Torsdag den 12. april, kl. 15
Jørgenshøj fællesareal
28. marts
45
Østerkobbel 2-96
Onsdag den 18. april, kl. 19
Beboerhuset, Ringbakken 6
4. april
46
Østerkobbel 98-176
Tirsdag den 10. april, kl. 19
Beboerhuset, Ringbakken 6
27. marts
47
Østerkobbel 1-75 og 77-151
Tirsdag den 17. april, kl. 19
Beboerhuset, Ringbakken 6
3. april
50
Fiskervænget 1-16
Onsdag den 25. april, kl. 17
Mødelokale 1, Bygtoften
11. april
52
Rebslagergården
Torsdag den 12. april, kl. 17
Mødelokalet – Løngang 34, klden
28. marts
53
Perlegade 93-97
Tirsdag den 17. april, kl. 17
Mødelokalet - Løngang 34, klden
3. april
61
Ovesens- Eisingsvej 9-11-13
Mandag den 16. april, kl. 19 Mødelokale 2, Bygtoften
2. april
62
Sigtunag./Nellikevej
Tirsdag den 17. april, kl. 17
Mødelokale 1, Bygtoften
3. april
63
Kærmindevej
Tirsdag den 24. april, kl. 17
Mødelokale 1, Bygtoften
10. april
64
Scharffenbergsgade 38-44
Onsdag den 11. april, kl. 19
Mødelokale 2, Bygtoften
28. marts
65
Lavbrinkevej 47-55
Torsdag den 19. april, kl. 19
Mødelokale 2, Bygtoften
5. april
71
Tøtmosevej 1-23, Ottemosevej
1-23 Svanemosevej 1-24
Mandag den 23. april, kl. 19 Fælleshuset, Tøtmosevej
9. april
73
SOLO
Mandag den 9. april, kl. 19
26. marts
Fælleshuset SOLO, Bjerggade 21
SØNDERBORG ANDELSBOLIGFORENING
Afd
5

Paperturn



Powered by


Fuld skærm Klik for at læse
Paperturn bladre katalog system
Søg
Oversigt
Download som PDF
Udskriv
Indkøbskurv
Fuld skærm
Afslut fuld skærm