Februar 2019 - Side 9



Afd
Afdelingsnavn
20 Vølundsparken
21 Rådmandsløkken2A-24F
Rojum, Hvede- Kløvermar22
ken
24 Søstjernevej m.v.
27 Primulavej1A-15G
30 Stenbjergparken 1-10
33
35
36
37
38
39
40
Jørgensgård/Tandsbjerg
Nørager 1-10
Skovvej – Sundsvallgade
Hjortevej 31-147
Hjortevej 92-170
Lyshøj
Dannevirkevej 1-10
41
Rendsborgvej 1-8C
43
44
45
46
47
52
(53)
50
61
62
63
64
65
71
73
Ungdomsboligerne
Rebslagergade og Kærvej
Ældreboligerne
Jørgensgård, Tandsbjerg,
Mågevænget
Østerkobbel 2-96
Østerkobbel 98-176
Østerkobbel 1-75 og 77-151
Rebslagergården
Perlegade 93-97
Fiskervænget 1-16
Ovesens- Eisingsvej 9-11-13
Sigtunag./Nellikevej
Kærmindevej
Scharffenbergsgade 38-44
Lavbrinkevej 47-55
Tøtmosevej 1-23,
Ottemosevej 1-23
Svanemosevej 1-24
SOLO
Frist for
forslag
Mødedato
Mødelokale
Torsdag den 25. april, kl. 19.00
Torsdag den 25. april, kl. 17.00
Aksen, Hvedemarken 1
Mødelokale 2, Bygtoften
11. april
11. april
Tirsdag den 30. april, kl. 18.00
Aksen, Hvedemarken 1
16. april
Torsdag den 11. april, kl. 19.00 Beboerhuset, Ringbakken 6
Mandag den 29. april, kl. 19.00 Mødelokale 1, Bygtoften
Multihuset Ulkebøl,
Mandag den 6. maj, kl. 19.00
Torvet 15
Onsdag den 24. april, kl. 19.00
Ulkebøl Forsamlingshus
Tirsdag den 23. april, kl. 19.00
Kroager, Nørager 1 D
Torsdag den 11. april, kl. 17.00
Mødelokale 1, Bygtoften
Tirsdag den 9. april, kl. 17.00
Ulkebøl Forsamlingshus
Tirsdag den 9. april, kl. 19.00
Ulkebøl Forsamlingshus
Tirsdag den 23. april, kl. 17.00
Mødelokale 2, Bygtoften
Torsdag den 25. april kl. 17.00
Mødelokale 1, Bygtoften
Klubhuset Dybbøl,
Torsdag den 25. april, kl. 19.00
Hørtoftvej 19 B
Mødelokale v/udlejningen,
Torsdag den 11. april, kl. 19.00
Bygtoften
Torsdag den 11. april, kl. 15.00
Tandshøj fællesareal
28. marts
15. april
17. april
10. april
9. april
28. marts
26. marts
26. marts
9. april
11. april
11. april
28. marts
28. marts
Torsdag den 25. april, kl. 19.00 Beboerhuset, Ringbakken 6 11. april
Tirsdag den 9. april, kl. 19.00
Beboerhuset, Ringbakken 6 26. marts
Onsdag den 24. april, kl. 19.00 Beboerhuset, Ringbakken 6 10. april
Torsdag den 11. april, kl. 17.00
Mødelokale 2 – Bygtoften 28. marts
Mandag den 15. april, kl. 17.00
Tirsdag den 23. april, kl. 19.00
Tirsdag den 23. april, kl. 17.00
Torsdag den 2. maj, kl. 17.00
Onsdag den 10. april, kl. 19.00
Mandag den 29. april, kl. 19.00
Mødelokale 1, Bygtoften
Mødelokale 2, Bygtoften
Mødelokale 1, Bygtoften
Mødelokale 1, Bygtoften
Mødelokale 2, Bygtoften
Mødelokale 2, Bygtoften
1. april
9. april
9. april
17. april
27. marts
15. april
Tirsdag den 23. april, kl. 19.00
Fælleshuset, Tøtmosevej
9. april
Tirsdag den 9. april, kl. 19.00
Fælleshuset SOLO,
Bjerggade 21
26. marts
9

Paperturn



Powered by


Fuld skærm Klik for at læse
Paperturn e-magasin system
Søg
Oversigt
Download som PDF
Udskriv
Indkøbskurv
Fuld skærm
Afslut fuld skærm