Februar 2020 - Side 17



Afd Afdelingsnavn
15
16
18
Mødedato
Mødelokale
Kloster- Majløkken, Alsgade
Ørstedsgade – Bygtoften
Ryttervænget 2-36
Vølundsgade,
20
Grundtvigs Alle
21 Rådmandsløkken 2A-24F
22 Hvede- Kløvermarken
Torsdag den 16. april, kl. 19.00 Mødelokale 2, Bygtoften
Onsdag den 15. april, kl. 16.30 Mødelokale 2, Bygtoften
Tirsdag den 28. april, kl. 19.00 Mødelokale 1, Bygtoften
24 Søstjernevej m.fl.
Tirsdag den 14. april, kl. 19.00
27
Mandag den 27. april, kl. 19.00
Primulavej 1A-15G
Tirsdag den 21. april, kl. 19.00
Mandag den 20. april, kl. 16.30 Mødelokale 2, Bygtoften
Onsdag den 22. april, kl. 19.00 Aksen, Hvedemarken 1
30 Stenbjergparken 1-10
Torsdag den 30. april, kl. 19.00
33
35
36
37
38
39
40
Jørgensgård,Tandsbjerg
Nørager 1-10
Skovvej, Sundsvallgade
Hjortevej 31-147
Hjortevej 92-170
Nyvang 1A-1M
Dannevirkevej 1-10
Onsdag den 6. maj, kl. 19.00
Mandag den 20. april, kl. 19.00
Mandag den 20. april, kl. 16.30
Torsdag den 16. april, kl. 19.00
Torsdag den 16. april, kl. 16.30
Torsdag den 30. april, kl. 16.30
Torsdag den 30. april, kl. 19.00
41
Rendsborgvej 1-8C
Tirsdag den 28. april, kl. 19.00
43
44
45
46
47
50
52
61
62
63
65
71
73
Ungdomsboligerne
Rebslagergade og Kærvej
Ældreboligerne Jørgensgård, Tandsbjerg og
Mågevænget.
Østerkobbel 2-96
Østerkobbel 98-176
Østerkobbel 1-75 og 77-151
Fiskervænget 1-16
Perlegade, Løngang, Rebslagergade og Kongevej
Ovesens- Eisingsvej 9-11-13
Scharffenbergsgade 38-44
Sigtunagade, Nellikevej
Kærmindevej
Lavbrinkevej 47-55
Tøtmosevej 1-23, Ottemosevej 1-23, Svanemosevej 1-24
SOLO
Aksen, Hvedemarken 1
Tirsdag den 14. april, kl. 19.00
Frist for
forslag
2. april
1. april
14. april
7. april
6. april
8. april
Beboerhuset, Ringbakken 6 31. marts
13. april
Mødelokale 1, Bygtoften
Multihuset Ulkebøl,
16. april
Torvet 15
22. april
Ulkebøl Forsamlingshus
6. april
Kroager, Nørager 1 D
6. april
Mødelokale 1, Bygtoften
2. april
Ulkebøl Forsamlingshus
2. april
Ulkebøl Forsamlingshus
16. april
Mødelokale 2, Bygtoften
16. april
Mødelokale 1, Bygtoften
Klubhuset Dybbøl,
14. april
Hørtoftvej 19 B
Mødelokale 2, Bygtoften
31. marts
Torsdag den 16. april, kl. 14.30 Tandsbjerg 10A, fællesareal
2. april
Onsdag den 22. april, kl. 19.00
Tirsdag den 28. april, kl. 19.00
Tirsdag den 21. april, kl. 19.00
Onsdag den 15. april, kl. 16.30
Beboerhuset, Ringbakken 6
Beboerhuset, Ringbakken 6
Beboerhuset, Ringbakken 6
Mødelokale 1, Bygtoften
8. april
14. april
7. april
1. april
Tirsdag den 14. april, kl. 16.30
Mødelokale 2 – Bygtoften
31. marts
Mandag den 20. april, kl. 19.00 Mødelokale 2, Bygtoften
6. april
Onsdag den 22. april, kl. 16.30 Mødelokale 1, Bygtoften
Torsdag den 30. april, kl. 16.30 Mødelokale 1, Bygtoften
Mandag den 27. april, kl. 19.00 Mødelokale 2, Bygtoften
8. april
16. april
13. april
Tirsdag den 21. april, kl. 19.00
Fælleshuset, Tøtmosevej
7. april
Onsdag den 15 april, kl. 19.00
Fælleshuset SOLO,
Bjerggade 21
1. april
17

Paperturn



Powered by


Fuld skærm Klik for at læse
Paperturn bladre katalog system
Søg
Oversigt
Download som PDF
Udskriv
Indkøbskurv
Fuld skærm
Afslut fuld skærm