ShineDanceCompany Programkatalog - Katalog - Side 7
Holdnummer
HOLDNAVN
INSTRUKTØR
UGEDAG
TIDSPUNKT
ALDER
DANSESAL
101
MGP hiphop
Victoria Helenius
Mandag
16:30-17:15
8-9 år
Sal 2
102
MGP Dans
Lucca Helsinghof
Mandag
16:30-17:15
5-6 år
Sal 3
103
Creative Hiphop Teen
Caroline Olsen
Mandag
16:30-17:30
12-14 år
Sal 1
104
Contemporary Begynder
Victoria Helenius
Mandag
17:15-18:00
8-11 år
Sal 2
105
MGP Dans
Lucca Helsinghof
Mandag
17:15-18:00
6-7 år
Sal 3
106
ShineCrew Voksen
Caroline Olsen
Mandag
17:30-18:30
-
Sal 1
107
Pop Commercial Class
Victoria Helenius
Mandag
18:00-18:45
9-11 år
Sal 2
108
Creative Hiphop Advanced
Caroline Olsen
Mandag
18:30-19:30
+ 15 år
Sal 1
109
Junior hiphop Small Group
Caroline Olsen
Mandag
19:30-20:15
-
Sal 1
110
Voksen hiphop Small Group
Caroline Olsen
Mandag
20:15-21:00
-
Sal 1
111
Pop Commercial Teen
Regitze Mogensen
Tirsdag
16:30-17:15
10-12 år
Sal 1
112
Advanced Hiphop
Clare Fie Frisken
Tirsdag
16:30-17:15
11-14 år
Sal 2
113
MGP Dans
TBA
Tirsdag
16:30-17:15
5-6 år
Sal 3
114
Advanced Freestyle
Hector Frisken
Tirsdag
17:15-18:00
-
Sal 2
115
Mini Hiphop
TBA
Tirsdag
17:15-18:00
7-8 år
Sal 3
116
Turneringshiphop int.
Regitze Mogensen
Tirsdag
17:15-18:15
Under 15 år
Sal 1
117
Urban hiphop Advanced
Mille Lund
Tirsdag
18:15-19:15
+ 15 år
Sal 1
118
Hiphop Concept
TBA
Tirsdag
18:15-19:15
11-14 år
Sal 2
119
Turneringshiphop int.
Regitze & Hector
Tirsdag
19:15-20:15
+ 15 år
Sal 1
120
ShineCrew Junior int.
Regitze Mogensen
Tirsdag
20:15-21:15
-
Sal 1
121
Mini Creative Hiphop Advanced
Caroline Olsen
Onsdag
16:30-17:15
10-12 år
Sal 1
122
Mini Creative Hiphop
Anna Moreno
Onsdag
16:30-17:15
9-12 år
Sal 2
123
MGP Dans
Kirstine Hansen
Onsdag
16:30-17:15
5-6 år
Sal 3
124
SD Company Handpicked
Caroline Olsen
Onsdag
17:15-18:45
+ 15 år
Sal 1
125
Mini Hiphop
Anna Moreno
Onsdag
17:15-18:00
7-8 år
Sal 2
126
Contemporary Teen
Caroline Olsen
Onsdag
18:45-19:30
10-13 år
Sal 2
127
UI Class
Flere
Onsdag
18:45-19:45
+ 14 år
Sal 1
128
Experimental hip hop
Julie Marie
Onsdag
19:45-20:45
+ 14 år
Sal 2
129
Show formation
Caroline Olsen
Onsdag
19:45-20:45
-
Sal 1
130
Turneringshiphop Nat.
Regitze Mogensen
Torsdag
16:30-17:30
-
Sal 1
131
Mini Hiphop
TBA
Torsdag
16:30-17:15
6-8 år
Sal 3
132
MGP Dans
Victoria & Laura
Torsdag
17:00-17;45
5-7 år
Sal 2
133
Mini ShineCrew
Regitze Mogensen
Torsdag
17:30-18:30
-
Sal 1
134
Hiphop
Victoria & Laura
Torsdag
17:45-18:30
8-10 år
Sal 2
135
Pop Commercial Class
Regitze Mogensen
Torsdag
18:30-19:15
+ 14 år
Sal 1
136
Commerciel hiphop Advanced
Victoria & Laura
Torsdag
18:30-19:15
10-13 år
Sal 2
137
Only Ladies
Regitze Mogensen
Torsdag
19:15-20:00
+ 20 år
Sal 1
138
Hiphop + 30 år
Victoria & Laura
Torsdag
19:15-20:00
+ 30 år
Sal 2
139
Heels Class
Camilla
Torsdag
20:00-21:00
+ 16 år
Sal 1
140
MGP Dans
Laura Gundestrup
Lørdag
10:00-10:45
5-7 år
Sal 2
141
Mini hiphop
TBA
Lørdag
10:15-11:00
5-7 år
Sal 1
142
MGP Dans
Laura Gundestrup
Lørdag
10:45-11:30
7-9 år
Sal 2
143
Hiphop
TBA
Lørdag
11:00-11:45
7-9 år
Sal 1