SD efterår 2017 - Side 2



Sport Direct Aalborg
Bredegade 2
9900 Aalborg
Tlf. 20 42 97 77
aalborg@sport-direct.dk
Sport Direct Herning
Teglvænget 57
7400 Herning
Tlf. 35 35 93 46
herning@sport-direct.dk
Sport Direct Brabrand
Gudrunsvej 7
8220 Brabrand
Tlf. 28 35 82 32
mmk@randerssport.dk
Sport Direct Svendborg
Centrumpladsen 17
5700 Svendborg
Tlf. 62 21 77 02
svendborg@sport-direct.dk
Sport Direct Thisted
Vestergade 8
7700 Thisted
Tlf. 96 19 22 00
thisted@sport-direct.dk
Sport Direct Skjern
Jægervej 5
6900 Skjern
Tlf. 96 80 20 19
kv@korsholm.dk
Sport Direct Horsens
Åboulevarden 65
8700 Horsens
Tlf. 75 62 88 77
horsens@sport-direct.dk
Sport Direct Helsingør
H.C. Ørsteds Vej 6
3000 Helsingør
Tlf. 49 21 91 01
helsingor@sport-direct.dk
Sport Direct Aars
Himmerlandsgade 56,
9600 Aars
Tlf. 98 62 36 99
aars@sport-direct.dk
Sport Direct Esbjerg
Kongensgade 52
6700 Esbjerg
Tlf. 75 13 81 81
info@sportpromotion.dk
Sport Direct Fredericia
Søndermarksvej 212
7000 Fredericia
Tlf. 70 22 50 85
info@momenti.dk
Sport Direct Hillerød
Slangerupgade 49
3400 Hillerød
Tlf. 48 28 33 90
hilleroed@sport-direct.dk
Sport Direct Holstebro
Nørregade 30
7500 Holstebro
Tlf. 97 41 22 44
holstebro@sport-direct.dk
Sport Direct Kolding
Ndr. Ringvej 51
6000 Kolding
Tlf. 40 53 87 87
kolding@sport-direct.dk
Sport Direct Herlev
Literbuen 10B
2740 Skovlunde
Tlf. 44 53 99 88
herlev@sport-direct.dk
Sport Direct Randers
Messingvej 20L
8940 Randers
Tlf. 87 53 88 50
ln@randersport.dk
Sport Direct Sønderborg
Perlegade 27
6400 Sønderborg
Tlf. 74 42 41 10
soenderborg@sport-direct.dk
Sport Direct Tåstrup
Spotorno Allé 8
2630 Tåstrup
Tlf. 30 37 06 50
ca@sport-direct.dk
Sport Direct Tønder
Storegade 11
6270 Tønder
Tlf. 74 18 10 05
per@profil-shop.net
Sport Direct Roskilde
Navervej 30
4000 Roskilde
Tlf. 46 75 56 00
roskilde@sport-direct.dk
Sport Direct Odense
Stenhuggervej 4
5230 Odense M
Tlf. 66 15 95 17
odense@sport-direct.dk
Sport Direct Køge - Herfølge
Solvangsvej 14
4681 Herfølge
Tlf. 56 25 05 25
koege@sport-direct.dk
Sport Direct Slagelse
Rådhuspladsen 7-9
4200 Slagelse
Tlf. 20 45 39 18
slagelse@sport-direct.dk
Sport Direct Næstved
Solvangsvej 14
4681 Herfølge
Tlf. 56 25 05 25
naestved@sport-direct.dk
Sport Direct Nykøbing Falster
Københavnsvej 17
4800 Nykøbing F
Tlf. 31 19 70 66
bjarne@profilbutikken.dk
Sport Direct Færørerne
Niels Finsensgøta 5
FR110 Torshavn
Tlf. 00 298 311403
dam@intersport.fo
SELECT BRILLANT SUPER
Suveræn kampbold i materialer af høj kvalitet med et kraftfuldt og iøjnefaldende udseende.
Specialudviklet Teijin mikrofiber syntetlæder som det yderste lag kombineret med en optimeret 3-lags
underforing og en patenteret ”zero wing”-blære giver bolden et bedre og mere livligt spring - og et
endnu lettere og blødere ”touch” end tidligere. En eksklusiv, struktureret overflade for høj friktion og
bedre boldføling. Materialernes egenskaber og konstruktionen med 32 felter sikrer, at bolden har et
stabilt svæv og holder sig perfekt rund selv efter tusindvis af spark.
4-5
279,-
LÆS MERE SIDE 50
SALGSOPLYSNINGER Alle priser er excl. moms. Vi tager forbehold for evt. pris- og afgiftsforhøjelser, trykfejl i de anførte priser og tekster. Vi sender gerne vareprøver til
nærmere gennemsyn. Rekvirer specialbrochurer på de enkelte mærkevareleverandører eller ring og aftal besøg når sport, profil og erhverv skal gå op i en højere enhed!
INTET SALG TIL PRIVATE Sport Direct handler med sportsklubber, institutioner og momsregistrerede virksomheder. De oplyste priser er ved salg af minimum 10 stk.

Paperturn



Powered by


Fuld skærm Klik for at læse
Supporteret af Paperturn e-magasin system
Søg
Oversigt
Download som PDF
Fuld skærm
Afslut fuld skærm
Luk
Luk
Paperturn
Emailen er nu afsendt.
Dette felt skal udfyldes
Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse
Dette felt skal udfyldes
Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse
Paperturn Sender. Vent venligst...
Paperturn
Luk