Program Final - Flipbook - Page 7
show 3 - saturday june 5th - 10:50am
1. “Cherish” - Jazz I (Hanne Larsen) Brooke
Kenny, Estelle Allen, Federica Paliotta, Isabel
Terranova, Jane Sobol, Lily Ryan, Nalani Milam,
Olivia Gaffney, Wynne Wanner.
2. “Americano” - Competition Jazz Group
(Meghann Potter) Alexia Morakis, Aneliese
Moeller, Lily Ching, Monica Riccardo, Remy
Robbins, Willa Huber.
3. “Springtime Waltz” - Ballet K/1 (Lee
Katherine Fink) Adriana Hallam, Aria
Lockwood, Aurelia Vincent, Emma Tosaki, Lina
Chaudhry, Lydia Bowler Travers, Maddie
Melien, Ritsu Fukai, Vida Guttenplan, Zoya
Schmidt.
4. “Antidote” Hip Hop 6th+ (Leah Faircloth/Alexis Tillman) Abigail Faessen,
Anna Donovan, Francesca Paliotta, Georgina Comings, Irene Maragiannis, Lily
Weinstein, Lucia Chaudry, Nina Shefferman, Zoie Pathak.
5. “New Soul” - Lyrical II (Courtney Crain) Ava Feliciano, Bree Rim, Charlie
Tassone, Estelle Allen, Eva Hyun, Katya Palmer, Lillian Coats, Lily Ryan, Sienna
Gaffney, Tessa Meloni, Wynne Wanner.
show 4 - saturday june 5th - 12:20pm
1. “Clair de Lune” - Ballet 2/3 (Lee
Katherine Fink) Blake Lukasavich, Catherine
Cobb, Estelle Allen, Olivia Gaffney, Wynne
Wanner.
2. “Lazy River” - Company Orange (Al
Blackstone) Ava Edwards, Charlie Head, Ella
Colby, Eloise Valero, Grace Aznavoorian,
Ingrid Davies, Justa van Gaal, Lucy Wong,
Natalie Boettle, Ryan Berger, Sadie Fraser,
Scarlett Kekalos, Serena LaBianca, Silvia
Schohn, Stella Wong.
3. “DNA” - Hip Hop I (Alexis Tillman) Adelae
Allen, Holly Baumann, Lily Weinstein, Lucy
Marra, Paula Garcin, Zarra Gross.
4. “Land of 1000 Dances” - KindiCombo (Rachel Kampuries) Calista Clauss,
Ekaterina Shaheen, Josephine Cobb, Paloma Melgoza-Gomes, Raphael
Melgoza-Gomes, Vivienne Buechele. With Maddie Kolodziej.
5. “Fun” - Jazz II (Hanne Larsen) Ava Feliciano, Estelle Allen, Eva Hyun, Irene
Cunto, Jude Markel, Jude Stewart, Kaia Pieck, Katya Palmer, Lillian Coats, Lily
Ryan, Serena Pino, Sienna Gaffney, Tessa Meloni, Wynne Wanner, Zara
Wierzbowski.